Легендарний рюкзак Swissgear (Швейцарія).

Легендарний рюкзак Swissgear (Швейцарія).

Ті, хто любить подорожі та веде активний спосіб життя при виборі рюкзака особливу увагу звертають на такі важливі фактори, як його міцність, місткість, зручність, наявність великої кількості кишень та відділень. Крім цього, рюкзак не повинен тиснути і натирати плечі або спину.

Саме такі характеристики має швейцарський рюкзак Swissgear, з ним відпочинок буде комфортним, а подорож легким.

Під час розробки моделей Swissgear враховувався знання та досвід лікарів-ортопедів, в результаті рюкзаки отримали ортопедичну спинку анатомічної форми з природною вентиляцією. Широкі лямки мають м'яку підкладку, яка рівномірно розподіляє навантаження, внаслідок чого тяжкість рюкзака практично не відчувається на плечах.

Майже коженюкзак має два основні відділення на блискавці, в одне з яких можна помістити ноутбук – це відділення має м'які стінки, що амортизують , велика внутрішня кишеня, кишеня для плеєра або телефону, кишеня-органайзер , а також дві місткі зовнішні кишені на блискавці на передній стороні. Кілька бічна кишеняів< span lang="UA"> для води або інших речей, які повинні бути під рукою, додають зручності використання цього рюкзака.

2

У рюкзаку передбачені спеціальні бічні ремені для зменшення обсягу рюкзака, якщо він не повністю завантажений. На лямці виведено вхід для навушників, який завжди буде під рукою, а в деяких моделях – USB роз'єм. Також на лямці розташована невелика кишеня та тримач сонцезахисних окулярів.

Рюкзаки Swissgear (Свісгір) можна сміливо назвати універсальними. І ця назва повністю виправдана, так використовувати її можна в таких випадках:

- катання на велосипеді;
- катання на лижах;
- не тривалі туристичні походи;
- подорож країнами;
- відрядження;
- пляжний відпочинок;
- відпочинок на природі;
- прогулянки містом;
- рибалка чи полювання.

Багато кишень та відділень дозволяють покласти кожну річ на своє місце і легко дістати саме те, що потрібно. Завдяки міцній ручці зі сталевим тросом рюкзак витримує ваги до 30 кг.

Стильний та сучасний дизайн у поєднанні зі зручністю та комфортом роблять ці рюкзаки все більш популярними.

42коментарів