Нові правила лоукостів перевезення ручної поклажі з 1 листопада 2018 року

Нові правила лоукостів перевезення ручної поклажі з 1 листопада 2018 року

В останній місяць осені 2018 року три найпопулярніші в Україні авіакомпанії – Ryanair, Wizz Air та МАУ змінили правила перевезення ручної поклажі в салонах своїх літаків.

Тепер у салони літаків цих авіакомпаній можна буде взяти безкоштовно лише невелику сумку чи пакет. За все, що, крім того, потрібно доплатити.

                                                 Ryanair

Згідно з новими правилами Ryanair, усі пасажири з 1 листопада 2018 р. зможуть безкоштовно перевозити з собою в салоні літака лише невеликий багаж розміром 40 х 20 х 25 см. Наприклад, жіночу сумочку, сумку для ноутбука або невеликий рюкзак.

Якщо ж хтось бажає взяти з собою ручну поклажу габаритами 55 х 40 х 20 см та вагою до 10 кг, їм доведеться сплатити послугу Priority або багажний збір при бронюванні квитка.

                                                   Wizz Air    

Згідно з новими правилами, з 1 листопада пасажири Wizz Air мають право пронести в салон літака безкоштовно лише один предмет ручної поклажі розміром до 40 х 30 х 20 см. Він повинен поміститися під переднє сидіння і важити не більше 10 кг. Ті ж, хто набув права пріоритетної посадки WIZZ Priority (235 грн), можуть додатково взяти в салон ще одну валізу з такою самою вагою та розміром 55 x 40 х 23 см. При цьому варто зазначити, що зміна правил перевезення ручної поклажі не вплинула на можливість взяти безкоштовно в салон літаків Wizz Air додаткові речі, які не входять до ручної поклажі.

Ви спокійно можете окрім поклажі розміром до 40 х 30 х 20 см брати з собою пальто або ковдру, мобільний телефон, матеріали для читання протягом рейсу, їжу для дітей до 2 років на час польоту, складний дитячий візок або маленьку колиску, пару милиць для пасажирів з інвалідністю.

                                                МАУ

Згідно з новими правилами, всі пасажири МАУ, які купили квитки з 1 листопада 2018 року на рейси з 15 січня 2019 року, у вартість яких не входить перевезення багажу, зможуть взяти з собою в салон літака ручну поклажу вагою до 7 кг та габаритами до 55 х 40 х 20 см, а також верхній одяг та парасольку. Будь-які додаткові особисті речі, такі як пакети duty free, ноутбук, преса для читання, фотоапарат, бінокль, портплед та інші повинні бути упаковані в місце ручної поклажі.

41коментарів