2 чи 4? Тягти чи котити? На скільки коліс доцільно вибрати валізу?

2 чи 4? Тягти чи котити? На скільки коліс доцільно вибрати валізу?

Коли у найближчій перспективі вимальовується відпустка, і ви починаєте планувати маршрут поїздки, то разом із цим постає питання про те, які речі необхідно взяти із собою. Крім цього, необхідно подумати, у чому перевозити свій багаж. Одним із найбільш комфортних варіантів для тих, хто летить у відпустку літаком, є валіза на колесах. Критеріїв для його вибору може бути багато: матеріал, зовнішній вигляд, обсяг тощо. Крім них, одним з основних питань при виборі валізи є - яку валізу взяти на 2 на 4 колеса?

Давайте розглянемо ці два варіанти і з'ясуємо, які валізи краще вибрати в тому чи іншому випадку.

Валізи на 4 колеса

У чотириколісних валізах всі 4 колеса розміщені на окремих осях і можуть крутитися на 360 градусів незалежно один від одного. Це дозволяє власнику котити валізу практично без зусиль, легко маневрувати і не відчувати тяжкості на руки. Ви можете везти валізу поряд з собою. Для аеропортів і вокзалів з гладкою і рівною підлогою така валіза буде найкращим рішенням для перевезення багажу. А по камінчиках та нерівній дорозі з чотириколісною валізою буде незручно пересуватися. В цьому випадку вам доведеться переносити його в руках. Варто сказати, що ряд виробників стали виготовляти чотириколісні валізи зі збільшеними задніми колесами.

Валізи на 2 колеса

Двоколісні валізи потрібно тягнути за собою, відчуваючи при цьому деякий тягар на руці. Проте валіза з двома колесами має величезний «плюс» - її можна везти практично по будь-якій поверхні. Таку перевагу йому дають великі вбудовані колеса, яким не страшні удари та ями. Цю валізу можна котити по піску, мокрому снігу, бруківці та дрібному гравію.

Слід зазначити, що від кількості та розміру коліс не залежить термін служби виробу.

Таким чином, вибираючи валізу на 2 або 4 колеса, необхідно чітко розуміти, де ви його будете використовувати. Для подорожей по гладкій і рівній підлозі комфортніше брати чотириколісну валізу. Якщо ви маєте подолати нерівний асфальт, бруківку та інші «випробування», доцільно зупинити свій вибір на двоколісній валізі.

45коментарів