Стильний сталевий термос - це можливість вгамувати спрагу і в спеку, і на холоді.
Стильний якісний термос об'ємом 400 мл зроблений з нержавіючої сталі і здатний зберегти ваш напій гарячим до 5 годин! Якісне виконання і стильний мінімалістичний дизайн виділяють цю модель на тлі інших. Підходить для мандрівок, прогулянок, офісу. Відмінний подарунок для студентів, друзів та для себе. Підходить як для гарячих, так і холодних напоїв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 0.4 мл |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Червоний |
| Кількість чашок | 1 |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Виробник | SP-Sport |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 6.5 мм |
| Глибина | 6.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴


