Про зимовий відпочинок і валізу.

Про зимовий відпочинок і валізу.

Настав час подумати про зимовий відпочинок. І в цей час незамінною буде велика містка валіза, в якій все можна розкласти по відділеннях та кишенях.

Якщо ми летимо із зими в теплі країни погрітися на сонечку, то, після прибуття на курорт, нам потрібно дістати шорти та майки, а зимовий одяг скласти у свою валізу. Якщо ми їдемо кататися на лижах чи борді, ми беремо лижний костюм, куртку, а також, у ряді випадків – шолом та черевики. І всі ці речі необхідно скласти і перевезти з найкращим комфортом.

У велику валізу заввишки від 70 см помістяться всі необхідні речі для двох приблизно на 8-10 днів. Якщо ви плануєте відпочинок сім'єю з дитиною, то доцільніше взяти одну велику валізу, наприклад, для тата та дитини, а середню валізу 60-65 см приготувати для мами.

Однією з найнадійніших валіз вважаються двоколісні валізи. Саме вбудовані великі колеса найменше схильні до поломок. Важливим моментом є наявність підшипників.

У магазині TRAVEL BAG можна придбати деякі моделі великих валіз на двох вбудованих колесах зі знижкою ДО 15% або взяти участь у миттєвій лотереї та виграти корисні призи (про новорічну акцію читайте нижче). Кількість валіз зі знижкою обмежена.

Приємних вражень від подорожей!

43коментарів