Опис тенту Naturehike NH15D005-X 2.15х2.15м 0,30 кг:
Зроблений з якісного матеріалу, який не пропускає вологу. Краї посилені вставками з міцної тканини. Відмінний захист від дощу 3000 мм. в. ст. ідеальний захист від сонця і дощу, оптимальний варіант для сімейного відпочинку на березі моря або для риболовлі.
Характеристика
- Вага: 300 г
- Розмір: 215 x 215 см
- Водонепроникність: PU3000 мм
- Матеріал: 210T Polyester.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.3 кг |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина | 215 см см |
| Материал | 210T Polyester |
| Назначение | для кемпінгу , для туризму |
| Тип | Тент |
| Тип товара | Намети, тенти, шатри |
| Ширина | 215 см см |
Информация для заказа
- Цена: 470 ₴







