Опис тенту Naturehike NH15D004-X 2.15х1.5м 0,23 кг:
Тент кемпінговий Naturehike NH15D004-X зроблений з якісного матеріалу, який не пропускає вологу. Краї посилені вставками з міцної тканини. Відмінний захист від дощу 2000 мм.в.ст. Ідеальний захист від сонця і дощу, оптимальний варіант для сімейного відпочинку на березі моря або для риболовлі.
Основні характеристики
Розмір: 215х150 см
Вага: 230 г
Матеріал: Oxford 210D + PU покриття
Розмір для зберігання: 49 x 12 x 3 см
Колір: синій
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.23 кг |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина | 215 см см |
| Назначение | для кемпінгу , для туризму |
| Тип | Тент |
| Тип товара | Намети, тенти, шатри |
| Ширина | 150 см см |
Информация для заказа
- Цена: 550 ₴



