Опис намету чотиримісного Naturehike NH21ZP015, темно-зеленого
Намет на допомогу туристам, любителям активного відпочинку. Сюди можуть поміститися три-чотири особи. Колір блакитний. Встановлювати намет легко. Вона забезпечує захист від агресивної дії сонячних променів, закриває від дощу та вітру. Затишна, зручна та простора. Ступінь захисту від вологи – 2000 мм водяного стовпчика.
Водонепроникний. Виготовлено з використання матеріалів: 210Т поліестер, 150D поліестер, каркас – зі сплаву алюмінію 7001. Усередині намету є гачок для підвішування ліхтаря. Добре вентилюється, перебувати в укритті буде комфортно. В комплектацію входять: сумка для зберігання, жердини, шість вітрових мотузок, зовнішній тент, 15 кілочків, ремінь для стягування, внутрішній тент.
Характеристики
- намет для туризму, активного відпочинку;
- місткість: 3-4 особи;
- колір - темно-зелений;
- водостійкість: 2000 мм водяного стовпа;
- матеріали: 210Т поліестер, 150D поліестер, каркас - зі сплаву алюмінію 7001;
- ефективно пропускає повітря;
- розміри: 210*(100+210+60)*130 сантиметрів;
- в упакованому вигляді габарити: 50*17 см;
- вага 3,5 кілограми.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Форма | Полусфера |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.5 кг |
| Внутренний слой | 210Т поліестер |
| Высота | 130 см см |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина | 210 см см |
| Количество комнат | однокімнатні |
| Назначение | для кемпінгу , для піших та гірських походів , для трекінгу , для полювання , для туризму , для риболовлі |
| Сезон | весна , осінь , літо |
| Тип | намети |
| Тип товара | Намети, тенти, шатри |
| Ширина | 370 см см |
Информация для заказа
- Цена: 8 280 ₴



