Опис намета надлегкого двомісного з футпринтом Naturehike Сloud Up 2 Updated NH17T001-T, 210T, темно-зелений
Намет розрахований на двох осіб. Ефективно захищена від вологи, добре пропускає повітря. Комфортна. У складі моделі - поліестер 210T, ступінь захисту від вологи – 4000 міліметрів водяного стовпа. Колір - темно-зелений. Намет оптимальний для різних видів активного відпочинку. Вона має надійну і стійку конструкцію. Жердини виготовлені зі сплаву алюмінію 7001.
Розміри виробу складають: висота – 100 сантиметрів, довжина - 270 сантиметрів. У складеному положенні габарити - 40*13 сантиметрів. Важить модель 2,1 кілограма, що є ультралегким вагою.
Характеристика
- двомісна палатка;
- форма - півсфера;
- Колір - темно-зелений;
- матеріал: поліестер 210T;
- ступінь водостійкості - 4000 міліметрів водяного стовпа;
- розміри: 100*270 сантиметрів;
- важить 2,1 кілограма.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Форма | Полусфера |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.1 кг |
| Внутренний слой | Сітка B3 + поліестер 210T PU4000 мм |
| Высота | 100 см см |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина | 270 см см |
| Количество комнат | однокімнатні |
| Москітна сітка | Да |
| Назначение | для піших та гірських походів , для туризму , для риболовлі , туристичний , на кожен день |
| Размер | 210+60х125х100 см |
| Сезон | весна , осінь , літо |
| Тамбур | Да |
| Тип | Палатка |
| Тип товара | Намети, тенти, шатри |
| Ширина | 125 см см |
Информация для заказа
- Цена: 7 590 ₴


