Опис намети Naturehike CloudUP - Wing II (2-х місна) 15D silicone NH19ZP083:
Намет Naturehike Cloud Up Wing 2 15D nylon - двомісний ультралегкий намет, виготовлений з матеріалу 15D nylon для тих, хто цінує комфорт. Каркас зовнішній, виконаний з алюмінію. Намет водостійкий, має легку вагу. Система вентиляції з вікнами з сіткою високої щільності забезпечує надійний захист від комах і повітропроникність намету. Намет створений для походів, велопоходів і комфортного відпочинку в кемпінгу.
Особливість:
- трьохсезонний намет;
- 1 Вхід з тамбуром;
- вентиляційне вікно;
- посилення по кутах;
- алюмінієві кілочки.
Характеристика:
- Кількість місць: 2
- Кількість входів: 1
- Вага: 1800 г
- Розмір: 215 см x 132 см x 100 см
- Розмір тамбура: 60 см
- Висота: 90 см
- Матеріал намету: 15D nylon
- Водонепроникність тенту: 2000 мм
- Матеріал дуг: 7001 aluminum alloy
- Фурнітура: YKK.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Форма | Купол |
| Цвет | Голубой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.8 кг |
| Высота | 100 см см |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина | 215 см см |
| Количество комнат | однокімнатні |
| Сезон | літо,весна,осінь |
| Тамбур | Да |
| Тип | Палатка |
| Тип товара | Намети, тенти, шатри, парасольки |
Информация для заказа
- Цена: 9 180 ₴





