Опис намети Naturehike P-Series IIII (4-х місна):
Намет Naturehike P-Series IIII (4-х місна) оптимальний вибір для походів, кемпінгу. Високоякісний поліестер захищає від попадання вологи всередину намету. Два окремих входи забезпечують максимальні зручності. Сітчасті стіни всередині забезпечують ідеальну вентиляцію намету, захищає від комарів і комах. Алюмінієва конструкція забезпечує ідеальну стійкість і простоту збірки.
Основні технічні характеристики
Розмір: 215х215х130 см
Місткість: 4 людини
Вага: 2.8 кг
Матеріал: Поліестер
Колір: зелений
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Форма | Полусфера |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.8 кг |
| Внутренний слой | дихаюча сітка B3, поліефірна тканина 210 Т/2000 мм.в.ст. |
| Высота | 130 см см |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина | 210 см см |
| Количество комнат | однокімнатні |
| Размер | 210*(210+55)*130 см |
| Тамбур | Да |
| Тип товара | Палатки |
| Упаковка | 48х18 см |
| Ширина | 265 см см |
Информация для заказа
- Цена: 4 510 ₴




