
Опис килимка Naturehike FC - 11 NH19Z055-p, 65мм, Блакитний:
Килимок надувний для туризму та активного відпочинку. Два варіанти кольору-Помаранчевий і блакитний. Килимок забезпечує затишок, тепло і якісний відпочинок під час вашого перебування на природі. Він стійкий до впливу вологи. Товщина виробу в шість з половиною сантиметри достатня для того, щоб гарантувати користувачеві відсутність контакту з холодним грунтом. Ця модель-чудовий варіант для сну на відкритому повітрі.
Виготовлений з високоякісного фабричного нейлону, є ущільнювальне покриття. У складеному вигляді виріб легкий і компактний. Важить 620 грам. Розміри становлять 198 на 59 сантиметрів. На килимку вільно розміститься доросла людина високого зросту. У складеному вигляді габарити: 10 * 30 см.
Характеристика:
- килимок надувний для туризму, активного відпочинку;
- кольори - блакитний, Помаранчевий;
- товщина виробу - 6,5 сантиметра;
- R Value виробу: 1,5 | Температура комфорту для поверхні, на якій буде розташовано виріб: +1°C;
- важить 620 грам;
- розміри моделі становлять 198 на 59 сантиметрів;
- у складеному вигляді габарити: 10 * 30 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Материал | Нейлон |
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 620 г |
| Высота | 198 см см |
| Гарантия | 1 рік |
| Размер | 183*59*6,5 см |
| Тип | Коврик |
| Тип товара | Товари для туризму |
| Ширина | 59 см см |
Информация для заказа
- Цена: 1 750 ₴



