
Опис килимка Naturehike NH18Q010-D, 25 мм:
Килимок самонадувний для туризму та активного відпочинку. На ньому вільно можуть розміститися дві людини. Колір-блакитний. Килимок забезпечить вам комфортне перебування на природі. Він м'який і приємний до тіла. Матеріал у складі-Тканина Оксфорд 210D, а також спонж. Розміри такого двомісного килимка досягають 185 на 130 сантиметрів. У складеному вигляді розміри становлять 60 на 18 сантиметрів. Товщина виробу-два з половиною сантиметри.
Характеристика:
- килимок самонадувний для туризму, активного відпочинку;
- тип-двомісний;
- колір-блакитний;
- Матеріали: Тканина Оксфорд 210D, а також спонж;
- габарити моделі: 185 на 130 сантиметрів;
- розміри в складеному вигляді: 60 на 18 сантиметрів;
- товщина виробу: два з половиною сантиметри.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.3 кг |
| Высота | 185 см см |
| Гарантия | 1 рік |
| Материал | тканина Оксфорд 210D, а також спонж |
| Размер | 185*130*2,5 см |
| Тип | Коврик |
| Тип товара | Товари для туризму |
| Ширина | 130 см см |
Информация для заказа
- Цена: 2 250 ₴



