Опис намету Naturehike Cloud Up 3 Updated NH18T030-T:
Намет призначений для трьох осіб. Вона має в розкладеному вигляді форму півсфери. Міцна, надійна конструкція, ефективний захист від вологи, вітру, сонячних променів. Ступінь стійкості до вологи – 4000 міліметрів водяного стовпа. Колір моделі-Помаранчевий. Матеріал у складі виробу-Нейлонова тканина 210T, жердини виготовлені з міцного сплаву алюмінію 7001.
Намет характеризується хорошою повітропроникністю. Її легко встановити, і зручно використовувати. Оптимальна для різних видів активного відпочинку, туризму. Розміри моделі складають: 110 сантиметрів – висота, 300 сантиметрів – довжина. Важить 2,7 кілограма, що є ультралегким вагою. У складеному вигляді габарити: 16 * 50 сантиметрів.
Характеристика:
- намет тримісний;
- тип - півсфера;
- рівень вологостійкості: 4000 міліметрів водяного стовпа;
- колір - помаранчевий;
- матеріал: нейлонова тканина 210T;
- розміри моделі: 110 сантиметрів – висота, 300 сантиметрів – довжина;
- вага становить 2,7 кілограма.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Форма | Полусфера |
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.7 кг |
| Внутренний слой | 210T поліестер, B3 сітка |
| Высота | 110 см см |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина | 300 см см |
| Количество комнат | однокімнатні |
| Размер | (215+85)х180х110 см |
| Сезон | літо,весна,осінь |
| Тамбур | Да |
| Тип товара | Палатки |
| Упаковка | 50х16 см |
| Ширина | 180 см см |
Информация для заказа
- Цена: 6 760 ₴





