Опис намету Naturehike P-Series III:
Намет розрахований на відпочинок трьох осіб. Проста в збірці, має двошарову конструкцію, простір перед дверима розширено навісом. Надійний захист від опадів, вітру, ультрафіолетових променів. Добре пропускає всередину повітря-перебувати в такому наметі буде затишно і комфортно.
Форма-півсфера. Кольори моделі на вибір: білий, зелений, помаранчевий, темно-зелений. Матеріали: Поліестер 210 Т, тканина 150D Oxford, дихаюча сітка B3. Каркас виготовлений зі сплаву алюмінію 7001. У комплекті представлені також: 15 кілочок, 6 вітрових мотузок, два жердини, сумка для зберігання аксесуарів.
Характеристика:
- намет для туризму, активного відпочинку;
- форма-півсфера;
- місткість: три людини;
- двошарова конструкція;
- кольори моделі: білий, зелений, помаранчевий, темно-зелений;
- склад тенту: поліестер 210 т, водонепроникність – 2000 міліметрів водяного стовпа;
- склад внутрішньої частини: дихаюча сітка B3, поліефірна тканина 210 т /2000 мм. в. ст.;
- склад дна: тканина 150D Oxford;
- каркас з алюмінієвого сплаву;
- вага – 2.4 кг (допускається відхилення +-100 г через різницю ваг або вологості);
- габарити моделі: 205*(160+45)*110 сантиметрів;
- габарити упаковки: 46 * 16 сантиметрів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Форма | Полусфера |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.4 кг |
| Внутренний слой | дихаюча сітка B3, поліефірна тканина 210 Т/2000 мм.в.ст. |
| Высота | 110 см см |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина | 205 см см |
| Количество комнат | однокімнатні |
| Размер | 205*(160+45)*110 см |
| Сезон | літо,весна,осінь |
| Тамбур | Да |
| Тип | Палатка |
| Тип товара | Палатки |
| Упаковка | 46*16 см |
| Ширина | 205 см см |
Информация для заказа
- Цена: 4 050 ₴

