Опис спального мішка Naturehike Double Sleeping Bag with Pillow SD15M030-J зеленого:
Спальник-ковдра Naturehike Double Sleeping Bag with Pillow-зручний практичний і затишний двомісний спальний мішок можна розстелити на траві для пікніка або затишно виспатися разом. Компресійний мішок в комплекті дозволяє зменшити розміри при транспортуванні. Для зручності є двостороння подвійна застібка-блискавка.
Характеристика:
- Вага: 2,4 кг;
- Температура комфорту (дружин /чол): + 10 ℃ /+ 5 ℃ Температура екстриму;
- Наповнювач: бавовна;
- Довжина: 185 + 30 см;
- Ширина (в плечах /в ногах): 145 см;
- Розмір упакованого намету: 41 х 28 см;
- Зовнішній матеріал: 190T поліестер;
- Внутрішній матеріал: поліестер.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.4 кг |
| Гарантия | 1 рік |
| Общая длина | 185 см |
| Сезон | весна-осінь, літо |
| Тип | Спальный мешок |
| Тип товара | Товари для туризму |
| Упаковка | 41*28 см |
| Ширина в головах | 145 см |
| Ширина в ногах | 145 см |
Информация для заказа
- Цена: 4 000 ₴






