
Опис гамака Naturehike NH17D012-C, 340t поліестер, Блакитний:
Гамак Naturehike NH17D012-C 340t поліестер, 1-місний підійде всім любителям активного відпочинку, адже він компактний і легкий в зберіганні. Він виготовлений з вологостійкого міцного матеріалу, стійкого до розривів і не вимагає особливого догляду. Комплектація туристичного спорядження доповнена цільним чохлом для зручності зберігання і транспортування, а також мотузками і карабінами, необхідними для установки. У складеному вигляді гамак не займає багато місця, тому поміститься в спортивній сумці або похідному рюкзаку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 750 г |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина | 290 см см |
| Материал | 340T нейлон (поліестер) |
| Размер | 290х148 см |
| Тип | Гамак |
| Тип товара | Товари для туризму |
| Ширина | 148 см см |
Информация для заказа
- Цена: 750 ₴



