Невелика дорожня сумка підходить і для подорожей, і для походів до спортзалу чи природи. Вона має легку вагу та зручна в експлуатації.
Особливості сумки:
Виготовлена з міцного поліестеру з водовідштовхувальними властивостями.
Сумка має одне основне відділення на блискавці.
Невелика кишеня на блискавці для різних дрібниць на лицьовій стороні.
Знімний регульований ремінь для носіння через плече.
Дві ручки середньої довжини.
Підкладка з міцної нейлонової тканини.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Назначение | Унисекс |
| Материал | Полиэстер |
| Тип | Сумка дорожная |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Плечевой ремень | Да |
| Производитель | Wallaby |
| Количество отделений | 1 |
| Цвет | Коричневый |
| Наличие колес | Без колес |
| Размеры | |
| Высота | 25 см |
| Ширина | 43 см |
| Объем | 16 л |
| Глубина | 18 см |
| Користувацькi характеристики | |
| Страна регистрации торговой марки | Украина |
| Передние карманы | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 800 ₴






